edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Медии > ТВ предавания > Други > Антифенклуб на Шоуто на Трифонов

Антифенклуб на Шоуто на Трифонов antifan.edno.info

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 07.04.10, 12:54    11180   #1
УУУ!

Регистриран: 28.02.07
Постове: 1 729
Default Трифонов ще излиза в пенсия!

Най-после.

http://hotnews.bg/n/slavi-se-chuvstv...den.20851.html
УУУ! е офлайн   Отговор с цитат
Старо 07.04.10, 22:44    11189    Re: УУУ! (11180) (click2open)   #2
gost
Гост

Постове: n/a
Уви за твое съжаление тази статията е долна гнусна лъжа.На 11 март 2010 шоуто на Слави подиса едногодишен договор със bTV.И един от сценаристите на шоуто го потвърди.Така че на септември месец за моя огромна радост оставаш неприятно изненадан като видиш моя любимец отново на екрана.
  Отговор с цитат
Старо 07.04.10, 23:06    11190    Re: УУУ! (11180) (click2open)   #3
gost
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от УУУ! Виж пост
Уви за твое съжаление .Тази статия е пълна гнусна лъжа.Истината е че на 11 март 2010 шоуто на Слави подписа едногодишен договор със bTV.И един от сценаристите го потвърди. Така ще за мое огромна радост на септември месец оставаш неприятно изненадан като видиш моя любимец отново на екранна .Съжалявам много хора като теб УУУ които вярват на жълти сайтове боклуци като razkritia.com и hotnews.bg.Всичко в тях е лъжа
  Отговор с цитат
Старо 08.04.10, 00:05    11193    Re: gost (11190) (click2open)   #4
УУУ!

Когато Росен Петров водеше шоуто, договорът пак беше със шоуто. След толкова болести е нормално Трифонов да се е изморил и да иска да излезе в пенсия.
Старо 08.04.10, 00:19    11194    Re: УУУ! (11193) (click2open)   #5
gost
Гост

Цитат:
Когато Росен Петров водеше шоуто, договорът пак беше със шоуто. След толкова болести е нормално Трифонов да се е изморил и да иска да излезе в пенсия.
За твое съжаление договорът на шоуто е подписан със Слави не със някой друг. Така си беше и предишните пъти .Това го знам от един негов сценарист.На септември 2010 в това ще се убедиш като видиш моя любимец отново на екранна на bTV.
  Отговор с цитат
Старо 08.04.10, 00:25    11195    Re: УУУ! (11193) (click2open)   #6
gost
Гост

Цитат:
Росен Петров само го заместваше.И предишния път както и сега договорът на шоуто със bTV е подписан от Слави а не от някой друг.Това го знам от един от техните сценаристи .Така ще УУУ като не си в час не пиши глупости .
  Отговор с цитат
Старо 08.04.10, 09:29    11196    Re: gost (11195) (click2open)   #7
УУУ!

Ако е така, нищо не пречи шоуто да води някой друг като предишните пъти и Трифонов да се пенсионира.
Старо 08.04.10, 09:46    11199    Re: УУУ! (11196) (click2open)   #8
gost
Гост

Цитат:
Ако е така, нищо не пречи шоуто да води някой друг като предишните пъти и Трифонов да се пенсионира.
Напротив пречи .Шоуто се казва шоуто на Слави а не на някой друг .Нормално е ако той например боледува да накара някой да го замести.В противен случай ако не го направи ще трябва да спре шоуто си .
  Отговор с цитат
Старо 08.04.10, 09:55    11200    Re: УУУ! (11196) (click2open)   #9
gost
Гост

Цитат:
Без Слави шоуто е доста скучно и безинтересно.Ето например когато го водиха Сиромахов ,Нели Петкова ,Борис Солтарийски . Ми беше скучно и веднага заспивах.
Със огромно нетърпение чаках титулярния водещ да се върни по скоро.То си личи ще без него сценаристите не са в настроение особено когато го нямаше .И това се отразява на предаванията.Сега когато е в шоуто си .Са в настроение и се получава страхотно шоу.Видя се ще никой не може да го замести и той на пук на злобарите си оставя номер 1
  Отговор с цитат
Старо 08.04.10, 11:29    11201    Re: gost (11200) (click2open)   #10
УУУ!

Ако Трифонов е изморен и иска да се пенсионира, не остава друга възможност освен да не води той шоуто. А в текста се казва, че често му се случвало да се оплаква, че повече няма сили да се бори, защото не виждал смисъл. След като е разбрал, че няма смисъл, не му остава нищо друго освен да излезе в пенсия. Ти защо не се ожениш за него?
Старо 08.04.10, 11:46    11202    Re: УУУ! (11201) (click2open)   #11
gost
Гост

Цитат:
Ако Трифонов е изморен и иска да се пенсионира, не остава друга възможност освен да не води той шоуто. А в текста се казва, че често му се случвало да се оплаква, че повече няма сили да се бори, защото не виждал смисъл. След като е разбрал, че няма смисъл, не му остава нищо друго освен да излезе в пенсия. Ти защо не се ожениш за него?
Без Слави шоуто е много скучно и безинтересно.Виж когато той се върна става супер забавно и интересно.И да те питам как може да вярваш на такива жълти сайтове боклуци като тоя дето си го постнал .В тях нищо не отговаря на истината. За разлика от теб аз съм в течение на нещата .За твое съжаление на септември 2010 когато видиш моя любимец отново на екрана на bTV.За моя огромна радост най сетне ще разбереш че съм била абсолютна права .И се пукаш от яд ще твоята мечта отново не ти се е сбъднала.
  Отговор с цитат
Старо 08.04.10, 11:48    11203    Re: УУУ! (11201) (click2open)   #12
gost
Гост

Цитат:
Истината е че аз съм в течение на нещата.За мое огромна радост Слави няма никакво намерение да се пенсионира.Така ще УУУ пукне се от яд.Отново твоята мечта не се сбъдва .
  Отговор с цитат
Старо 08.04.10, 12:52    11204    Re: gost (11202) (click2open)   #13
УУУ!

Аз няма как да го видя, защото не гледам шоуто.
Когато писаха, че Трифонов си е счупил крака, информацията беше вярна, защо да не е сега?
Старо 08.04.10, 13:20    11205    Re: УУУ! (11204) (click2open)   #14
gost
Гост

Цитат:
Когато писаха, че Трифонов си е счупил крака, информацията беше вярна, защо да не е сега?
Това жълтите сайтове като тоя дето си го постнал го преписаха eто от тук.
http://life.dir.bg/news.php?id=4951928
Точно от тук научих ще Слави си е счупил крака.А сега че се канил да се пенсионира в дир.бг няма такова нещо.Което значи ще razkritia.com и hotnews.bg лъжат.
Но както да е на септември 2010 като видиш Слави отново на екранна на bTV.Ще се убедиш ще съм абсолютно права.И умираш от яд.За разлика от теб УУУ аз съм в час със нещата.
  Отговор с цитат
Старо 08.04.10, 13:25    11206    Re: УУУ! (11204) (click2open)   #15
gost
Гост

Цитат:
Това ще Слави нямал никакво намерение да се пенсионира. Знам го от един от сценаристите на шоуто които пише в фейзбук.Той потвърди ще всичко което пише в жълтите сайтове е лъжа която не отговаря на истината.
Шоуто на септември 2010 си продължава.Единствения месец през които ще почиват е август .След това пак се захващат на работа.
  Отговор с цитат
Старо 08.04.10, 14:50    11207    Re: gost (11205) (click2open)   #16
УУУ!

Дирникът е не жълт, а направо кафяв сайт! Едва ли има по-мошенически сайт от него.
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies