edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Медии > ТВ предавания > Други > Антифенклуб на Шоуто на Трифонов

Антифенклуб на Шоуто на Трифонов antifan.edno.info

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 02.10.09, 10:41    10060    Re: antivik (10059) (click2open)   #26
gost
Гост

Постове: n/a
Аз по големия простаци от antivik и други подобни не виждам.Такива като него нямат работа.И затова по цял ден само плюят Слави.Защото той е постигнал много повече от тях.А те не са постигнали нищо.И заво се спукват от злоба ,завист и яд.
  Отговор с цитат
Старо 02.10.09, 10:42    10061    Re: antivik (10059) (click2open)   #27
gost
Гост

Аз по големия простаци от antivik и други подобни не виждам.Такива като него нямат работа.И затова по цял ден само плюят по Слави.Защото той е постигнал много повече от тях.А те не са постигнали нищо.И затова се спукват от злоба ,завист и яд.
  Отговор с цитат
Старо 02.10.09, 14:46    10063    Re: gost (10060) (click2open)   #28
УУУ!

Регистриран: 28.02.07
Постове: 1 729
Трифонов не е постигнал нищо - той е един нещастен роб, който освен, че работи всеки ден като вол, вече и със здравето не е добре - стар ерген е и изобщо е стар и дал фира, без щастие и личен живот. Само малката радост, че го дават по телевизията му остана.
УУУ! е офлайн   Отговор с цитат
Старо 02.10.09, 15:39    10064    Re: УУУ! (10063) (click2open)   #29
gost
Гост

Иван Костов не е постигнал нищо-той е един нещастен роб ,който освен да краде всеки ден като вол ,вече и здравето не е добре -стар крадец е и изобщо е дал фира ,без щастие и личен живот на крадец..Само малко радост му остава да краде от този сегашния парламент.След 5 години няма да да влезе в парламента и няма да може да краде.
Със вашите камъни по вашите тъпи кратуни.
  Отговор с цитат
Старо 02.10.09, 15:39    10065    Re: УУУ! (10063) (click2open)   #30
gost
Гост

Иван Костов не е постигнал нищо-той е един нещастен роб ,който освен да краде всеки ден като вол ,вече и здравето не е добре -стар крадец е и изобщо е дал фира ,без щастие и личен живот на крадец..Само малко радост му остава да краде от този сегашния парламент.След 5 години няма да влезе в парламента и няма да може да краде.
Със вашите камъни по вашите тъпи кратуни.
  Отговор с цитат
Старо 02.10.09, 16:05    10066    Re: gost (10064) (click2open)   #31
УУУ!

Няма нужда да пускаш едно и също нещо по два пъти.
Костов трябва да те осъди и вкара в затвора или в лудницата за клевета.
Старо 03.10.09, 06:25    10067    Re: gost (10061) (click2open)   #32
antivik

Регистриран: 27.09.09
Постове: 10
Цитат:
Първоначално публикувано от gost Виж пост
Аз по големия простаци от antivik и други подобни не виждам.Такива като него нямат работа.И затова по цял ден само плюят по Слави.Защото той е постигнал много повече от тях.А те не са постигнали нищо.И затова се спукват от злоба ,завист и яд.
У-У-У-РААА! Моята стара почитателка се появи. Как само беше почнала да ми липсва. Аз и чакам бележките в Дир.бг, пък тя ме намери тук. Абе моме, какво съм постигвал аз не знаеш, така че не давай отценки. Отдавна ти казах, че Учиндолеца за мене не е и не може да бъде пример за успех. Един слагач на различни парти и личности, който се чуди чий Г... да лиже за да го има по ТВ и да цуца от малоумни фенове за мен е отрицателен пример(ако можеш да го схванеш). Че събирал малоумници по концерти, голяма работа, аз мразя чалгата.
antivik е офлайн   Отговор с цитат
Старо 03.10.09, 14:11    10068    Re: antivik (10067) (click2open)   #33
УУУ!

Разбира се, че не може да го схване, защото е луда. Колко пъти съм и обяснявал, че комунистите обраха страната няколко пъти още преди 1997, но тя отрича. Точно като тия бабички е - намираш ли приликата:

https://youtube.com/watch?v=HzVRMCl9k_c или FULL WINDOW
Старо 04.10.09, 07:25    10069    Re: УУУ! (10068) (click2open)   #34
antivik

Цитат:
Първоначално публикувано от УУУ! Виж пост
Разбира се, че не може да го схване, защото е луда. Колко пъти съм и обяснявал, че комунистите обраха страната няколко пъти още преди 1997, но тя отрича. Точно като тия бабички е - намираш ли приликата:

https://youtube.com/watch?v=HzVRMCl9k_c или FULL WINDOW
Добър пример, поне що се отнася до капаците дето си ги е сложила относно Учиндолския Дългун, а за възрастта и и политическите убеждения не мога да съдя. Не познавам индивида лично, но като му чета писанията, май не е голяма загуба.
Старо 04.10.09, 10:43    10070    Re: antivik (10069) (click2open)   #35
gost
Гост

Така ли бе .Вас антифеновете ви мързи да работите.Не сте постигнали нищо в живота си.И като видете един човек като Слави които се трепе от работа сутрин до вечер .И е постигнал много повече в живота си.Умира те от комплекси ,злоба завист и яд.Защото не можете да бъдете като него.
http://plovdivmedia.com/15797.html
Такава публика доказва ще обича ,уважава и цени своя идол Слави Трифонов
  Отговор с цитат
Старо 04.10.09, 13:46    10071    Re: antivik (10069) (click2open)   #36
УУУ!

Същата е като бабичките - аз подозирам даже, че е лявата бабичка.
Виждаш ли как смени темата?
Вече няма никакъв смисъл да се спори с нея - повтаряш и едно и също, а ти си знае нейното.
Старо 04.10.09, 13:48    10072    Re: gost (10070) (click2open)   #37
УУУ!

Такава публика доказва само, че няма пари, за да отиде примерно на концерт на Мадона за 200 лв, а има само 5 лв за концерт на Трифонов. И затова се кефи на простотиите.

И Мадона бачка много, но нито и завиждаме, нито злобеем, нито ни е яд. Значи има някаква разлика, която ти не можеш да видиш.

https://youtube.com/watch?v=oNthrmLhMzE или FULL WINDOW
Старо 04.10.09, 14:07    10073    Re: УУУ! (10072) (click2open)   #38
gost
Гост

Баба Мадона единственото което направи.Е да развали тревата на националният стадион Васил Левски.Нищо друго не можа да направи.Пеенето е и адски фалшиво.Слави е много по добър от нея.Страхотно пее и със чувство което може да те кара да настръхнеш или да се разплачеш от удоволствие.Умее да завладява публиката.
Да бе не му завиждате или не злобеете.Ама на куково лято.Просто вие антифеновете сте безработни и не се претребвате от работа.И когато видите ще един човек се трепе от работа.Веднага почвате да го оплювате.Щото никога няма да сте като него.
Запомнете в този живот е най важно е да работиш а не да мързелуваш по цял ден.
  Отговор с цитат
Старо 04.10.09, 17:17    10074    Re: gost (10070) (click2open)   #39
antivik

Цитат:
Така ли бе .Вас антифеновете ви мързи да работите.Не сте постигнали нищо в живота си.И като видете един човек като Слави които се трепе от работа сутрин до вечер .И е постигнал много повече в живота си.Умира те от комплекси ,злоба завист и яд.Защото не можете да бъдете като него.
http://plovdivmedia.com/15797.html
Такава публика доказва ще обича ,уважава и цени своя идол Слави Трифонов
Ти, "Работната", ти какво толкова си постигнала? Колко трудов стаж имаш? Какво си направила за тази държава? Била ли си в казарма и пропиляла ли си си 2-3 от най-хубавите си години? Произвела ли си нещо полезно и произвеждаш ли в момента? Защото такиви неуспели като нас, тихомълком си вършат работата в България и не се правят на маймуни по разни канали(па били те и телевизионни).
Старо 04.10.09, 17:20    10075    Re: gost (10073) (click2open)   #40
antivik

Цитат:
Баба Мадона единственото което направи.Е да развали тревата на националният стадион Васил Левски.Нищо друго не можа да направи.Пеенето е и адски фалшиво.Слави е много по добър от нея.Страхотно пее и със чувство което може да те кара да настръхнеш или да се разплачеш от удоволствие.Умее да завладява публиката.
Да бе не му завиждате или не злобеете.Ама на куково лято.Просто вие антифеновете сте безработни и не се претребвате от работа.И когато видите ще един човек се трепе от работа.Веднага почвате да го оплювате.Щото никога няма да сте като него.
Запомнете в този живот е най важно е да работиш а не да мързелуваш по цял ден.
Ле-ле-е каква заблуда. Дългия можел да пее?!!?
Старо 04.10.09, 17:23    10076    Re: УУУ! (10071) (click2open)   #41
antivik

Цитат:
Първоначално публикувано от УУУ! Виж пост
Същата е като бабичките - аз подозирам даже, че е лявата бабичка.
Виждаш ли как смени темата?
Вече няма никакъв смисъл да се спори с нея - повтаряш и едно и също, а ти си знае нейното.
Като и гледам словореда и правописа, мисля че много я подценяваме. Тези бабета ще излезне са доста по-добре с акъла от нея. Едната поне се сети да напусне сцената, а тази"УМНИЦА" се навира навсякъде, като конска муха.
Старо 04.10.09, 18:11    10077    Re: antivik (10075) (click2open)   #42
gost
Гост

Естествено ще Слави може да пее.За разлика от баба мадона аз вече и викам мадонска лютеница.Освен да развали тревата на националния стадион нищо друго не направи.
Да бе вършите си работа.Ако беше така щяхте да си я гледате и нямаше по цял ден да плюете.
  Отговор с цитат
Старо 04.10.09, 19:41    10078    Re: gost (10073) (click2open)   #43
УУУ!

Ами нали аз те виждам в момента как злобееш и завиждаш на Мадона. Показа си за пореден път истинското лице. Защо 60 000 човека на стадиона не мислят като теб и са доволни от концерта? Дали не завладя публиката? Защо това е най-скъпото турне за солов изпълнител в историята на музиката? Защо и купуват музиката? Стадионът е отказал да ползва предпазните съоръжения за тревата на Мадона, а е ползвал свои собствени.
Старо 04.10.09, 19:46    10079    Re: gost (10077) (click2open)   #44
УУУ!

Точно ти си по цял ден във форумите и нищо не вършиш освен да правиш разни подписки в подкрепа на Трифонов и да пишеш по всички форуми за него.
Баба е баба ти.
Трифонов даже сам си знае, че не може да пее и го е казвал и по телевизията.
Старо 10.10.09, 05:08    10091    Re: gost (10077) (click2open)   #45
antivik

Цитат:
Естествено ще Слави може да пее.За разлика от баба мадона аз вече и викам мадонска лютеница.Освен да развали тревата на националния стадион нищо друго не направи.
Да бе вършите си работа.Ако беше така щяхте да си я гледате и нямаше по цял ден да плюете.
Ами, че ние си я гледаме. Изглежда ти не си вършиш твоята работа, както трябва, иначе до сега да си научила поне правописа и правоговора на българския език. То като ти чета постовете май не ти се отдава нито едното нито другото. За твое сведение човек(нормален) гледа с очите си, работата си я върши с ума и ръцете и плюе с устата. Така че плюенето не ми пречи нито да си гледам нито да си върша работата.
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies