edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Медии > ТВ предавания

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 23.04.08, 14:38    5297   #1
Гост
Гост

Постове: n/a
Default Мюзик Айдъл: От Цървуландия до Денисландия

Ако Денис остане или дори спечели българите ще докажем, че сме прост народ, както ни мислят на запад. Също така ще си защитим достойно имената Парцаландия, Азисландия, Чалгария, Царвуландия, Абсурдистан. Само че този път ще се казва Денисландия, на Денислав. Повръща ми се, срам ме е от тоя народ прост. Вече не сме 2001-2005 за да ни пробутвате боклуци за известни личности, ясно ли ви е? Денислав вече не трябва да е звезда, времето на звездите боклуци вече отминава.

И още нещо - Фънки защо нищо не казва за Денислав, така както хули Иван? Защо не каже, че сме Денисландия, както каза, че сме Цървуландия? Има много причини да го каже, но не, добре си играе ролята, изгониха този който трябва, сега ако този Денката спечели аз повече никога няма да гледам това шоу. Явно без Слави са кръгла нула. Относно Слави - bTV всячески май се мъчат да го прецакат, обаче който иска да прецака Слави остава прецакан от него.

Защото според мен динислав наруши всички правила на играта искам ккто згония Иван така де се направи предаване за изгонване на песилав.Той е некомпетентен фалшиво пее гаври си с публика жури и участниците пречи на работата им и тн.
  Отговор с цитат
Старо 23.04.08, 16:55    5299    Re: Гост (5297) (click2open)   #2
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 622
От всичко най-вярното е, че народът е изключително прост.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 24.04.08, 00:33    5307    Re: Гост (5297) (click2open)   #3
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 622
Ти имаш ли някакво обяснение защо от твоето IP днес идват SPAM съобщения като това:

http://edno.info/f/showthread.php?t=662
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies