edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Актуални > Музика > Клуб Античалга

Клуб Античалга antichalga.edno.info

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 28.10.08, 04:10    6649   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Default Мутрите създадоха чалгата

Володя Стоянов: ФАТИК ИЗСТРЕЛЯ ПО МЕН ТРИ КУРШУМА!
24 октомври 2008, 17:10
Анелия Попова

"За голямата сцена ме откри Жоро Илиев", призна Володя Стоянов.

„За голямата сцена ме откри Жоро Илиев, а Фатик надупчи микрофона ми с три куршума!”, сензационно призна Володя Стоянов в тв-интервю.
Войводата на фолка разказа как един ден в Сандански дошли два мерцедеса и го отвели в столичния ресторант „Мираж”, за да пее на ушенце на Главния. Володя отсече, че не го е било страх тогава, дори напротив – чувства се щастлив и благодарен, че е станал свидетел на онези времена: „В тези среди или оживяваш и си тръгваш с много пари, или загиваш!”, с доволна усмивка рече той.
„Придворният певец на ВИС” изпълни пред Венета Райкова любимата песен на Жоро Илиев и разкри куп тайни за големите босове. Според него много от певиците са били открити за голямата сцена именно от мутрите. „Аз съм единственият певец с три куршума в микрофона!” – призна още Володя Стоянов и разказа как една вечер Фатик прострелва три пъти микрофона му.
„И на Стоичков съм пял – от него имам сто долара!” – разказа Володя Стоянов и призна, че е много трудно да получиш бакшиш от Камата и че още пази банкнотата от 2000 лева, върху която Ицо е оставил автографа си.

Войводата сподели още, че самият той е измислил артистичното име на Софи Маринова, както и че прякора на Коце Маца всъщност е Коце МацЕ, тъй като скандалният бизнесмен бил голяма конте.

http://www.blitz.bg./article/7645

Още:
http://edno.info/f/showthread.php?t=1010
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 18.01.11, 14:01    11560    Re: GlobalLeader (6649) (click2open)   #2
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Всички заведения, в които се пуска чалга, бяха и са на мутри.
Един от основните пропагандатори и двигатели на чалгата е С. Трифонов, чийто старт също стана благодарение на връзките му с мутрите.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies