edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Медии > ТВ предавания > Други > Антифенклуб на Шоуто на Трифонов

Антифенклуб на Шоуто на Трифонов antifan.edno.info

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 28.01.09, 16:15    7666   #1
Nick Lang
Гост

Постове: n/a
Default Шоуто на Слави не е изчерпано!

Шоуто на Слави е вечно. Е, не чак вечно, но ще го има, докато го има Слави. За нещастие на антифеновете и за щастие на феновете, шоуто все още има добър рейтинг. Шоуто е било оплювано от разни хейтъри и антифенове още от първите му години, но въпреки това то е гледано и обичано от мнозина (доказателство е високият рейтинг). Ето пример - темите от лятото на 2003 година: в клубовете на Дир.бг: http://clubs.dir.bg/postlist.php?Boa...collapsed&sb=5 Както се вижда има теми с енгативен подтекст, но шоуто го има. Изводът - мразено е от единици и е харесвано от хиляди. И един любопитен факт - през 2010 година шоуто ще стане на 10 години!
  Отговор с цитат
Старо 28.01.09, 21:41    7674    Re: Nick Lang (7666) (click2open)   #2
УУУ!

Регистриран: 28.02.07
Постове: 1 729
Виж подписката и тогава говори колко мразят шоуто.
http://antitrifonov.dolubkp.com/
УУУ! е офлайн   Отговор с цитат
Старо 28.01.09, 22:06    7681    Re: УУУ! (7674) (click2open)   #3
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
ШОУТО НА СЛАВИ ВСЕ ОЩЕ СЪЩЕСТВУВА ЗАЩОТО МАФИЯТА СПОНСОРИРА МАНИПУЛАЦИЯТА НА БЪЛГАРИТЕ ДА ПРОДЪЛЖИ
  • СЛАВИ ТРИФОНОВ Е ЛАКЕЙ НА ВЛАС ТА И БЪЛГАРСКИТЕ ОЛИГАРСИ
  • СЕГА ЗА ИЗБОРИТЕ ПАК ЩЕ МУ ИЗСИПЯТ МНОГО ПАРИ ВЪВ ШОУТО .
tano079 е офлайн   Отговор с цитат
Старо 28.01.09, 23:30    7683    Re: tano079 (7681) (click2open)   #4
Гост
Гост

Първо аз колко пъти трябва да повтарям За нещастие на антифеновете и за щастие на феновете, шоуто все още има добър рейтинг. Шоуто е било оплювано от разни хейтъри и антифенове още от първите му години, но въпреки това то е гледано и обичано от мнозина
  Отговор с цитат
Старо 29.01.09, 22:27    7720    Re: Гост (7683) (click2open)   #5
УУУ!

Също така е и мразено и негледано от мнозина. Всъщност мнозинството не го гледа.
Старо 30.01.09, 10:45    7732    Re: УУУ! (7720) (click2open)   #6
Гост
Гост

Пенсионера УУУ с комунистическото мислене.Пак не знае ,че шоуто на Слави не е гледано само от малък брой хора.Мнозинството Българи го гледат.
И още нещо.Подписах се за иниацитивата на Слави.Аз искам национален референдум за променя на избирателната система на Република България.
  Отговор с цитат
Старо 30.01.09, 10:49    7733    Re: tano079 (7681) (click2open)   #7
Гост
Гост

Слави ако беше за сегашното правителство.Нямаше да ги оплюва в шоуто и да създава подписка.Аз искам национален референдум за промяна на избирателната система в България.Така,че антифеновете с комунистическото пенсионерско мислене.Отново не са в част.
  Отговор с цитат
Старо 30.01.09, 11:17    7734    Re: Гост (7732) (click2open)   #8
УУУ!

Бабичката Златина (Гост) с комунистическото мислене, според която Костов, а не комунистите са ограбили страната, пак не знае, че мнозинството не гледа шоуто, а само някакво малцинство го гледа.
И още нещо - ние от поне 5 години говорим за промяна на избирателната система и приемане на ДОИП, а трифонов сега се е сетил да се обажда по тези въпроси. Трифонов само гледа накъде ще задуха вятъра, та да се включи и той ако може.
Старо 30.01.09, 11:19    7735    Re: Гост (7733) (click2open)   #9
УУУ!

Трифонов да не е гласувал за мадридския измамник ако беше против това управление. Той си гласува за него и агитира народонаселението да гласува за него, и допринесе доста за свалянето на Костов, та да дойде това управление сега, така че той е най-виновен!
Аз искам приемането на ДОИП, а не някакви глупави референдуми.
Старо 30.01.09, 11:45    7736    Re: УУУ! (7735) (click2open)   #10
Гост
Гост

Боже УУУ ти си много тъп пенсионер с комунистическо мислене.
Слави като е гласуват за мадридския измамник.От къде е могъл да знае какво ,ще се случи.По онова време даже и аз не знаех какво ,че се случи.Иван Костов е същия крадец като останалите ни политици на България.Няма никаква разлика.Аз не искам ДОИП.Аз искам национален реферндум за промяна на избирателната система на Република България.Така поне ,че се гласува за личности.Ако Слави някога влезе в политиката.Че гласувам единствено за него и за никой друг.Тази година няма да гласувам.Няма за кого.
  Отговор с цитат
Старо 30.01.09, 11:54    7737    Re: УУУ! (7734) (click2open)   #11
Гост
Гост

Ако бях с комунистическо мислене.Едва ли бих подкрепила подписката на Слави.Аз искам национален референдум за промяна на избирателната система на Република България.Тази подписка е за свалянето на сегашното правителство.УУУ струва ми се ,че си от партията на крадеца Лoстов(Иван Костов).
Там така разсъждават като тебе.
  Отговор с цитат
Старо 30.01.09, 12:34    7738    Re: Гост (7736) (click2open)   #12
УУУ!

Много е тъп Трифонов - всички умни хора знаеха, че мадридският измамник е точно измамник и, че по-добро управление от това на Костов за момента няма. Ние предупреждавахме и писахме по форумите и навсякъде. Но тъпият упорит Трифонов не искаше да приеме истината. Ето какво какви бяха предупрежденията, а да не говорим аз колко съм писал.

http://edno.info/f/showthread.php?t=69

Ти не правиш разлика между 2 и 200 и ти е все едно колко тояги ще ти ударят на голо - 2 или 200. Затова не правиш разлика между Костов и другите. ДОИП е именно промяна на системата - всичко останало са глупости, които няма да доведат до нищо.
Старо 30.01.09, 12:35    7739    Re: Гост (7737) (click2open)   #13
УУУ!

Точно с комунистическо мислене си щом не виждаш, че комунистите ограбиха страната, а смяташ, че Костов я е ограбил.
Старо 30.01.09, 15:58    7745    Re: УУУ! (7739) (click2open)   #14
Гост
Гост

УУУ ти си много тъп бе.При управлението на крадлю Лостов (Иван Костов).Беше същото както е сега.Той е същия политик като останалите политици.Няма никаква разлика.Един дол дренки са всички политици .Не съществува никаква разлика между тях.Е ти си от неговата партия ДСБ.За това така го защитаваш.
ДОИП е глупост която ,че облагодетства хора като УУУ да крадят.Те затова не искат национален референдум за промяна на избирателната система на Република България.Ако се приеме тази системи.Ще има личности и много малко политици и партии.И няма да се крадя.Е да тази мажоритерна система не облагодетства някой хора .Защото ако бъде приета.Няма да се краде въобще.А някой хора като антифеновете искат да се краде.За това ги устроива глупавата система като ДОИП.
  Отговор с цитат
Старо 30.01.09, 20:02    7746    Re: Гост (7745) (click2open)   #15
УУУ!

Златино, ти си много тъпа бе. Я чети:

Копирам от друг форум:

Когато г-н Иван Костов стана министър-председател на Република България завари:

1.Месечна инфлация 300%.
2.Обезценена национална валета 3000 лева = 1 долар
3.Валутен резерв на страната около 200 милиона долара,като при ниво 1,2 милиарда долара,Луканов обяви спиране на плащанията по външния дълг защото резерва е паднал "...под нивото на възможния минимум".
4.Растяща безработица,дастигаща до 16 % официално и над 25% реално заради неработещите ,но нефалирани предприятия.
5.Средна работна заплата 35 000 лв.=12 долара.
6.Средна пенсия 18000 лв = 6 долара.
7.Тотална изолация чрез Шенгенския списък заради високата корупция и престъпност в България по това време.
8.Прекъснати връзки със светоните финансови институции - МВФ и СБ.
9.Дългове към външни кредитори - над 13 милиарда долара.
10.Пълен блокаж на държавата и разгул на "бригадирското движение " на мутрите.Власт на СИК,ВИС,ТИМ,777 и др.такива. Който не плащаше рекет,нямаше право на бизнес.От рекета бяха "освободени" само назначените от БКП/БСП" бизнесмени".

Какво остави след себе си г-н Иван Костов?

1.Месечна инфлация 0,2 % - годишна 3%.
2.Национална валута - 2 лева = 1 долар.
3.Валутен резерв - 3,7 милиарда долара
4.Ниво на безработица под 15% с тенденция към ускорено спадане,което стана през следващите години.
5.Средна заплта 250 лв = 125 долара.
6.Средна пинсия 130 лв = 65 долара.
7.Премахване на Шенгенската изолация и свободно пътуване из Европа.
8.Възстановени връзки със световните финансови институции - МВФ и СБ,както и с Европейската банка.В резултат нарастнало доверие на външния свят към България и рязко увеличаване на външните инвестиции.
9.Външен дълг на България- намален да 9,5 милиарда долара.
10.Прогонване на мутрите от живота на народа и държавата. Започва възстановяване на държавността и повишаване на обществената дисциплина.
ЗАПОЧНА ДА ИМА РЕД.

Така,че е добре да си спомните всичко това,да си дадете сметка,кой нямаше интерес от такова развитие на държавата и затова започна да ви пълни главите с измислените "престъпления по време на управлението на ОДС"
Винаги съм казвала, че малко ви беше, още 2г. трябваше Жан Виденов да ви управлява, но няма страшно през тези 7г. години успешно си наваксвате пропуснатото и още ще има. То простотията и ината са скъпо удоволствие, ще си плащате още 4г. после ще видим Smile))

Добавям: Костов махна визите за Европа. Ако беше останал Жан Виденов, и до днес нямаше да може да се пътува на запад.

Хайде сега отивай да си пиеш хапчетата, за да разбереш какво пише по-горе.

Аз не съм от ДСБ и не защитавам Костов в момента, но подобни лъжи също не мога да търпя да сипете.

Ако има мажоритарни избори, такива като Азис ще ни управляват. Ти явно искаш това.

Аз не искам да се краде. Затова е и ДОИП, за да се избере управление, което не краде, за разлика от сега.
Старо 31.01.09, 19:50    7763    Re: УУУ! (7746) (click2open)   #16
Гост
Гост

При управлението на крадлю Лостов(Иван Костов)беше същото както и сега е.
ДОИП e направн за хора ,който ,че могат да крадът .
Аз искам национален референдум за промяна на избирателната система на Република България.Така политиците и партиите ,че са по малко.И няма политиците да крадът.За това подкрепят иниациативата на целият екип на шоуто на Слави.
А ти УУУ си човек без възпитание.Как не те е срам.Когато Слави е болен от пневмония.Да си изливаш злобата.Но какво ли се очудвам и аз.Антифеновете нямат никакъв срам и възпитание.Родителите им са ги възпитали да мразят а не да обичат.
  Отговор с цитат
Старо 31.01.09, 22:25    7773    Re: Гост (7763) (click2open)   #17
УУУ!

Крадла ще викаш на майка си.
Ти питай какво щеще да бъде сега ако не беше дошъл Костов - сега е относително добре, защото преди това управляваше Костов и остава страната в добро състояние и и даде инерция в правилната посока. А ако не беше той, сега щеше да е като при Жан Виденов накрая на управлението му.
Ти си тъпа - точно при ДОИП не може да се краде, защото няма глупаците да гласуват за крадци. Въобще не ме занимавай повече с глупостите си.
Старо 09.05.09, 20:34    8701    Re: УУУ! (7674) (click2open)   #18
Павето
Гост

Wink Смееееххх... смееееххх....

Цитат:
Първоначално публикувано от УУУ! Виж пост
Виж подписката и тогава говори колко мразят шоуто.
http://antitrifonov.dolubkp.com/
Душко... съветвам те хубаво да си прочетеш "невероятната" подписка, подписана от ЦЕЛИ 480 души... да знаеш... при близо 2 000 000 зрители, 480 несъгласни... а, да... и от тия 480 има около... 400 нереални гласа... от типа "Волен е боклук" и други подобни... Аби вие малоумни ли сте? Чакай... не отговаряй! Знам отговора, личи си от километри - отговорът е ДА! Вие сте мнооого повече от малоумни - душевно болни сте.
И... още нещо. Думата антифен не съществува. Знаеш ли, ти, извисена над всички личност (знаеща за хората, които не познаваш, неща, които и те самите не знаят) какво означава тази словестна диария? Антифен... очевадно безсмислено съчетание между думите анти (против) и фен (почитател). Демек вие сте против почитателите на Трифонов... Горките. Против половин България сте... не ви завиждам.

Още нещо... До кого ще подадете тази тоооолкова реална, тооолгова оригинална, тооолкова изключителна, толкова изумителна, толкова "грамотно" написана "подписка"? Пък и в Интернет при това... Демек нереална, защото нямате и един реален подпис... Съжалявам ви... Айде, тръгвайте по улиците, току виж сте събрали 20-30 подписа против това "пошло, чалгарско предаване". Чакай... да не би авторът да е Вучков? Пише тоооочно като него. Не се и учудвам на изумителните бисери, които чета тук... Както и да е... вие си събирайте подписите, ние ще седим и ще простеем пред телевизорите.

Но просто ви съветвам да се откажете... При цена за реклама по време на Шоуто от 5500лв за 30 секунден клип (което нарежда предаването в топ 5 на най-скъпите предавания на БТВ), БТВ ще държи това Шоу колкото може повече... Помнете ми думите... А вашата подписка ще я скъсат и ще я изхвърлят като парче употребена тоалетна хартия... А и това е частна телевизия... Разбирам да беше протест срещу БНТ, ама нъцки...
Абе смешни сте си и това е.
  Отговор с цитат
Старо 10.05.09, 19:27    8705    Re: Павето (8701) (click2open)   #19
УУУ!

Ти си не за смях, а за съжаление - даже не можеш да се видиш отстрани. Ти виждал ли си подписката на психично болната златина? Защото в нея фалшивите подписи са много повече. И какво - тя не е особено по-голяма от тази подписка. Значи какво излиза - при 5 000 000 НЕгледащи Трифонов, има-няма 50-ина зрители го подкрепят! Останалите гласове са нереални и писани лично от златина. Аби вие малоумни ли сте? Чакай... не отговаряй! Знам отговора, личи си от километри - отговорът е ДА! Вие сте мнооого повече от малоумни - душевно болни сте.
И... още нещо. Думата фен не съществува. Знаеш ли, ти, извисена над всички личност (знаеща за хората, които не познаваш, неща, които и те самите не знаят) какво означава тази словестна диария? След като според теб никой не може да бъде против, значи никой не може да бъде и ЗА. Демек вие сте против антифеновете на Трифонов... Горките. Против целия свят сте... не ви завиждам.

Още нещо... До кого ще подадете вашата тоооолкова реална, тооолгова оригинална, тооолкова изключителна, толкова изумителна, толкова "грамотно" написана "подписка"? Пък и в Интернет при това... Демек нереална, защото нямате и един реален подпис... Съжалявам ви... Айде, тръгвайте по улиците, току виж сте събрали 20-30 подписа за това пошло, чалгарско предаване. Чакай... да не би авторът да е Златина? Пише тоооочно като него. Не се и учудвам на изумителните бисери, които чета тук... Както и да е... вие си събирайте подписите, ние ще седим и НЯМА да гледаме БТВ.

Лошото е друго - ти не можеш да се видиш отстрани - каква простотия и пошлост защитаваш, защитаваш чалгата и народната музика - смешни и жалки сте.
Старо 14.05.09, 03:24    8723    Re: УУУ! (8705) (click2open)   #20
Гост
Гост

Когато ти УУУ събереш 30 000
на всеки стадион и да пееят заедно
с теб като Слави Трифонов Мечо
Тогава ти УУУ говори
Сега ти УУУ нямаш никакво право
да обиждаш Слави Мечо
  Отговор с цитат
Старо 14.05.09, 10:17    8726    Re: Гост (8723) (click2open)   #21
УУУ!

Ти ли ще ми кажеш ма, правилата си ги определям сам аз.
Старо 17.05.09, 02:55    8735    Re: УУУ! (8726) (click2open)   #22
Паввето
Гост

Цитат:
защитаваш чалгата и народната музика
Душко, като се ограмотиш от музикална гледна точка (и въобще изобщо) тогава ми коментирай какво е чалга. Колкото до НАРОДНАТА музика - да, защитавам я. Ти явно я мразиш... Всеки с мнението си, но, уверявам те, твоето е малоумно. И ако обичаш не ми намесвай Златина. Знам я девойката и нямам НИКАКВО намерение да я коментирам.
Кажи сега кое предаване е по-достойно да заеме ефира на БТВ в 22:30? Комиците? Мюзик Айдъл? Биг Брадър? Фермата? Шоуто на Азис? Господари на ефира? Ти разлика между простотия и реален живот случайно да виждаш? Честно казано те чета от доста време и ми е пределно ясно, че мразиш шоуто, защото мразиш Трифонов. И причината очевидно, не... ОЧЕВАДНО е, че му завиждаш... Та преди да ме съветваш да се погледна "отстрани", вземи първо погледни себе си... Явно и ти не се познаваш... Ами запознай се със себе си, няма да е зле. Сееш омраза, просто за да имаш какво да правиш. Мразиш някого, защото е успял в живота... явно нещо, което ти не си...

И след като коментираш въпросния Трифонов и неговото Шоу, явно го гледаш... Иначе от къде знаеш, че се ръсят простотии, че е изчерпано, че е скучно, че е тъпо, че "зомбира" хората? От къде иначе ще знаеш, че Ку-ку бенд творят "чалга" (отново те съветвам да попрочетеш малко какво означава тази дума, а още по-добре - консултирай се с музикален педагог, със сигурност ще ти обясни много добре), че музиката им не струва и т.н.? Абе, душко, аз ако бях на твое място изобщо нямаше да се занимавам. Не му харесва нещо (което обаче гледа) и дай да направим подписка... Ама то верно...нали сега на мода са подписките. Ами като не ти харесва не гледай и точка! Кой си ти, че да определяш дали едно нещо е тъпо, дали зомбира хората, дали е чалга? Кой си ти, че да определяш дали едно предаване да бъде свалено от ЧАСТНА телевизия? Все едно аз сега да ти направя подписка да те изгонят от работа, защото... ами не ми харесваш.

И не ми говори за 50 души, които гледат шоуто. Ти знаеш ли какво е да отидеш на концерт сред 50 000 души? 50 000 души, които в един глас пеят "Назад, назад моме Калино", "Лудо младо", "Къде си вярна ти любов народна", "Моя страна, моя България", песни като "Толкова", "Нещо лично", "Жива рана" и т.н. Кой друг човек, който го "гледат общо 50 души" може да препълни стадионите с по 20-30 000 души в общо над 10 града? И още стотици хиляди зрители, гледащи от ТВ ефир? Знаеш ли колко струва рекламата по време на турнето на Слави и Ку-ку бенд по БТВ? 30 секунди - 10 000лв... На който му изнася - да плаща... Та никой не го гледа... добре... стой си с тази заблуда... Вярвай си, може някога и така да стане...

И един последен въпрос... Щом е тъпо предаване и никой не го гледа - защо световни звезди от рода на Глен Хюз, Михаил Горбачов, Жан Клод Ван Дам, Ник Мейсън, Лу Бега, Уедър Гърлс, “Бонд”, Сидни Шелдън, Джон Конъли, Лий Чайлд, Стивън Сегал, Мишел Родригес, Никита Михалков и още мнооооооооооооого други решават да гостуват именно в това предаване, а не при Милен Цветков и Азис например?

Айде нещо като не ни харесва да го игнорираме, а? Ето, на мен не ми харесва Шоуто на Азис... но какво? Мрънкам ли? Правя ли безумно тъпи подписки? Пиша ли малоумни коментари, подкрепени с... въздух под налягане? Пиша ли по форумите глупости, изсмукани от пръстите? Ами... НЕ. Не може всичко на този свят да ни харесва. И не винаги това, което не ни харесва, е задължително да е нещо отвратително, само и единствено защото е такова в нашите ЛИЧНИ представи. За тебе е тъпо - за мене е най-доброто шоу в България. Аз мога да се подкрепя с доказани ФАКТИ, а ти - с въздух под налягане. Та като не ти изнася да го гледаш - съществува едно устройство... Много просто на вид - правоъгълно (по-точно като паралелепипед), обикновено заоблено по краищата. Казва се ДИСТАНЦИОННО. Повтори Д - И - С - Т - А - Н - Ц - И - О - Н - Н - О. Та върху това устройство има копчета... едни кръгли нещица (може и правоъгълни да са). Та насочи това устройство към телевизора (с лампичката напред!), натисни някое копче и преоткрий света на телевизията. И да. В 22:30 има и други предавания... може да се порадваш на Василка... до колкото знам и тя е по това време...
  Отговор с цитат
Старо 19.05.09, 22:51    8759    Re: Паввето (8735) (click2open)   #23
УУУ!

Ей, Паве, тук има много теми по въпроса за чалгата и какво е тя и най-малко аз съм този, който не знае какво е това. Още повече, че за разлика от теб, съм с музикално образование. Като не взимаш мен насериозно, виж какво казват едни от най-големите музиканти - Кирил Маричков примерно - защото и те са на същото мнение за народната музика и особено за чалгата. Всъщност малоумно е вашето мнение, но както и той казва, няма как да ви се обясни, че сте простаци или просто тъпи.
http://edno.info/f/showthread.php?t=1160

Златина не ние я намесваме, а тя сама се намесва като автор на подписката в подкрепа на Трифонов.

Питаш кое предаване е по-достойно - зависи какво разбираш под достойнство. Всяко по-културно предаване, дори и по-тъпо, е по-достойно да заеме мястото на това шоу на Трифонов. Все пак трябва да се мисли не само пазарно, но и от гледна точка на ефекта върху цялото общество. Това не е много американско, но даже и в Америка такива простотии по национален ефир до такава степен няма.

Иначе ако следваме пазарната логика, трябва да няма и забрани върху продажбата на наркотиците, защото това е пазара!

Кое наричаш ти реален живот - живота на простаците, които се учат от Трифонов или живота на тези, които не го гледат?

Мразя шоуто заради съдържанието му. За какво да мразя Трифонов - по времето на Каналето сме се смели на смешките му. Но после го разбрахме каква стока е. Той показа истинското си лице.

За какво да му завиждам - за това, че бачка като вол всеки ден от сутрин до вечер от години ли? Та той не може да си харчи парите като хората, защото все има работа. За личния му живот да не коментирам. За това, че всички го мразят, също няма за какво да му завиждам. Защо не мразя други успели хора? Това със "завиждането" е поредната ви спасителна сламка, за която да се хванете като не може да измислите друго.

Изобщо се чудя откъде намирате енергия да бълвате всичко това - аз не знам за кой път ги обяснявам нещата и ти чети повече във форума, че нямам време и вече желание да обяснявам едно и също нещо по много пъти.

Не аз, а Трифонов пръв започна да сее омраза срещу успелите в живота като Костов. Сега вие обвинявате за тези действия нас, но първи започнахте вие.

Мога да ти кажа, че съм успял повече в живота от Трифонов. За момента нямам пари в брой колкото него, но успехът в живота се мери не само с това. А вероятно и по пари ще го настигна. Просто не ми се работи колкото той блъска от години - и затова виж го на какво е заприличал.

Трифонов не го гледам сигурно повече от година. Това значи, че не съм гледал нито едно предаване в този период. Постовете ми са стари, но впечатленията ми са трайни и знам какво говоря.

Не аз, а ти прочети за значението на "чалга" - тук има Античалга форум, където пише по въпроса - и нямам нужда от музикални педагози - достатъчно време са ми преподавали такива.

Аз съм общественик и имам правото да определям кое какво е и да правя подписки и т.н. Аз самият, както казах, съм си решил въпроса като не гледам предаването. Но за разлика от теб, мисля за значението му за цялото общество докато ти мислиш само със стомаха си и дотам.

Ако има някаква огромна дупка в центъра на града, ти искаш всички да я заобикалят, които не искат да минат през нея и да се изкалят, вместо да се направи така, че да я няма.

Това с "частната телевизия" не ми го обяснявай на мен. Ако телевизията беше частна, нямаше да уволни примерно Инджев заради случая с Гоце или който беше там. Но за Инджев си намериха аргументи, а за Трифонов не!

Такива частници аз не защитавам! Тази телевизия е вредна за обществото в тази страна!

Ти също може да направиш подписка да ме изгонят от работа (да оставим настрана факта, че аз не работя на заплата, нито изобщо работя, та някой да ме гони - което не значи, че не допринасям за обществото). Ако примерно работя в дадена фирма и те обслужа лошо, можеш да поискаш отстраняването ми.

Това с концертите не ми го обяснявай - на краставичар краставици ще продава - аз на колкото концерти съм бил, ти само може да си мечтаеш.

Трифонов събира хора на концертите поради две прости причини - билетите са почти безплатни по 5 лв и второ, той ходи в разни градове в провинцията, където НИЩО не се случва с години и всякакво такова събитие е голямо събитие, където "цяло село" ходи да гледа безплатен сеир, защото иначе скука братче.

А ти знаеш ли какво е да си на концерт на Мадона с десетки хиляди души публика (в София ще е на най-големия стадион), а тя прави по 50-100 такива концерта на турне, да си платил няколкостотин евро за билет, да си пътувал хиляди километри, за да отидеш да го гледаш, да плащаш хотел по 200 лв на вечер за поне няколко дни, обикновено седмица, че и повече, да спиш пред стадиона даже, и след това всички да пеят Like A Virgin, Like A Prayer, Live To Tell и мн. др. Не знаеш, защото "на село" такива неща не знаете. Та питам, ако Трифонов пусне билети по 200 лв, колко човека ще отидат да го гледат? Риана колко човека събра на концерта си - 50 000 най-малко. Кайли Миноуг, Металика и др. не напълниха ли стадионите? Избщо толкова сте заблудени, че няма накъде.

А от местните музиканти да не би Щурците да не могат да пълнят площади и стадиони? Вярно, чалгата е мнозинство, но това не значи, че други не го могат.

Защо някои чужденци са посетили шоуто - ами поради две причини - първо не го знаят какво представлява ако някой не им каже. От предаването им се хвалят колко било гледано, че било "номер 1" и т.н. и някои се връзват - това е втората причина, че те са си мислели, че това е наистина голямо предаване и, че чрез него ще имат възможност да излязат пред голяма аудитория (но не знаят за обратния ефект, че гостувайки в предаването си рушат собствения рейтинг). Но ти знаеш ли и колко хора са отказвали да участват в предаването? Не знаеш, защото за тези случаи не се тръби, но Трифонов си знае. И все пак Трифонов е имал хиляди гости - нормално е сред тях да е имало имена. Но по-важното за мен е, че големи имена са му отказвали!

Шоуто на Азис и мен ме дразни. Естествено не го гледам. Но формално няма основание да се спре - той не лъже и не клевети като Трифонов. Може да е скандален, педал, гнусен, всякакъв, но нямаш основание да го спреш, освен културно, разбира се - ако един ден се забрани чалгата и се появят някакви съвети, които да контролират медиите в културно отношение - тогава ще може.

Но подписка срещу Азис винаги може да се направи. Но не това ни пречи в момента. Азис не се е занимавал с политика в предаването си като Трифонов срещу Костов (най-доброто правителство, което страната е имала - сега чакам лудата златина да каже, че е точно обратното).

Сега и да се пънеш да пишеш нов пост - отговор - няма смисъл и едва ли ще ти отговоря скоро - имам си и друга работа - бъди благодарен, че ти написах този отговор. Всичко друго е написано във форума преди това вече. ЧЕТИ, а не карай другите да го правят без ти да си го направил.
Старо 19.05.09, 23:58    8760    Re: Паввето (8735) (click2open)   #24
Гост
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от Паввето Виж пост
И ако обичаш не ми намесвай Златина. Знам я девойката и нямам НИКАКВО намерение да я коментирам.
Няма да я коментираш и не се очаква от теб - все пак тя е на едно доста по-високо ниво от теб.
  Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies