Показване на единичен пост
Старо 03.07.09, 00:23    9250    Re: GlobalLeader (9242) (click2open)   #11
GobalAdmin
Гост

Постове: n/a
Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
Всичко е точно обратното на това, което си написал.

Ти сега някъкви намеци ли правиш ? От първото дето си го написал мога да си извадя много под съзнателни теории и разсъждения , нещо искаш да намекнеш че се шибам на обратната страна , тези думи са пълни със съдържание така да го формулирам казано на обратното както казва Велизар Енчев .

Аз не виждам нищо лошо във това човек да мисли по различен начин , това си е мой начин на мислене и не се опитвай със някакъв под текст да ме обиждаш или да търсиш интригата във личния ми живот , там много малко хора са удостоени със честа да имат някаква представа за личния ми живот , всичко друго са легенди и предположения които ще замрът със течение на годините , тогава интереса към мен ще изчезне , всичко във този живот е преходно както и младостта , така че със времето дребните неща ще се забравят . Единствено душата на човека не е преходно , красивата душа на един човек винаги може да те зареди със оптимизъм и полужителни чувства за да те стимулират да продължиш да се бориш и за напред , че все пак има за къкво да се бориш и може би там някой ще оцени това което правиш .

За мен чувството на уважение е много по важно от хората около мен от колкото чувството на обич , нека всички да си запазят обичта за някой друг , на такива парзалки не желая да спускам към Судом и Гумор , тази територия си е запазена марка . ( Не съм високомерен но специалните неща са рядкост те и за това си остават специални ) .
  Отговор с цитат