Показване на единичен пост
Старо 13.05.10, 23:36    11319    Re: GlobalLeader (11106) (click2open)   #3
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Thumbs down Анти кризисната мярка за спасение на България е Борисов да си ходи

Цитат:
Първоначално публикувано от michel

ИСКАМ ОСТАВКАТА НА ГЕРБ!
На следващите избори ГЕРБ излиза от политиката.Както стана с НДСВ.
сега ще трябва да оправят тези, причинени ни от Станишев и Мухобойко.

_______
.

A ти какво можеш да очакваш от един комунист нищо . Само не знам как много анти комунисти гласуваха за това ченге изкарало школата във Симеоново и след това благодарение като кадър на държавна сигурност си взе на куп всички офицерски звания и стана телохранител на Тодор Живков . След това седнал да ми дрънка че бил анти комунист тези може да ги разправя на простаците дето гласуваха за него не и на мен . Сега се сърди че го критикуват , ами да направи нещо полезно че да го похвалят , събрал най големите глупаци около се беси и се чудим защо държавата затъва все по надолу .

Ей този прост шут не знам от коя Aмериканска лудница го е изкарал , ей този идиот Симеон Дянков заслужава човек да вземе и да го зарита със ритници да го изхвърлиш от министерството толкова побъркано човече и ляво във червата не съм виждал , каква икономика е учил този идиот , аз не бих му дал диплома за бавно развиващи . Но най вече Борисов е виновен за хала на държавата такива му са кадрите , той да си носи отговорността той ги е назначил .

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Държавата нямала пари за образование , здравеопазване , армия и др. Този прост пожарникар Б.Б. не разбра че няма държава със 100 % пазарна икономика .
Американската държава през 60 г. строй мега проект ВЕЦ близо до Лос Анджелис .
Японската държава тегли заем от САЩ за да строй летище във морето .

Държавата винаги участва във проекти със бърза възвращаемост на парите .

.................................................. .................................
Няма такава държава която да се издържа само със данъци , всяка държава си търси странични източници на доходи и те винаги са във сферата на тайните , част от националната сигурност на една държава , то из не всички доходи 100 % то-во се знаят от къде идват защото тези пари захранват най вече военните разходи и разходите за научни разработки като пример за американската космическа агенция НАСА . Която също е държавна агенция а не частна фабрика за космически илюзии както ги разбира Борисов , той чул че по света хората правят капитализъм и си вика еврика 100 % .
.................................................. ...................................

Слави Трифонов развенчава своята медийна рожба Б.Борисов /Диктатор/.

...........
Време е за промяна ! Боко здраво сгази лука обидата е много голяма .

.

.............
tano079 е офлайн   Отговор с цитат