Показване на единичен пост
Старо 27.09.10, 01:33    11485    Re: GlobalLeader (11484) (click2open)   #3
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Mерси за клиповете глобамине защото нямам време да вися пред телевизора и да ги гледам , само имам огромна забележка че във клиповете не са премахнати рекламите това е много отвратително когато човек се задълбочава във мисленето на това което гледа и чува за тайните на прехода .

Да ти кажа този Осман Октай е голяма латерна и много приказва но никога не споменава че турските служби държат Дога не е вярно че българите държат Доган ако Доган бъде похарчен то ез ликвидиран това ще бъде координирано мероприятие между турските и българските служби .

Задачата на Доган е малко по специална негова работа е да се договаря със българските политици да обслужва властта , да крепи властта със нужните гласове , ако трябва дори и да подкупва журналисти и политици които да работят за интересите на турската държава , точно тука Осман Октай никога не споменава за Турция защото не казва цялата истина , а може и да се страхува и от турските служби защото те не си поплю-ват ако решат да му вземат главата ако вземе да ги дрънка срещу Турция . Само говори за българите защото те са дребни риби пред голяма стратегия която стой зад дялкането на парите и кой да бъде на власт след Станишев това са дребни игрички за печелене на пари и разпределяне на гласове .

Ахмед Доган не се занимава със партийния живот на ДПС неговата задача е във София и от време на време да ходи в провинцията преди избори и да подгрява лектората . Защо казвам това , аз съм говорил със турчин от чисто турските села и той ми каза че при тях ходят бивши изселници живеещи във Турция които работят за Турското разузнаване и познават районите във България и при координирани мероприятия от Турция посещават тези райони на България където има само турци и четат лекции и обясняват на партийните членове на ДПС какво трябва да правят .

Както показаха по ТВ.СКАТ какво говореше един циганин които се представя за турчин пред паметника на цар освободите пред народното събрание . Чува ли сте тези думи " Турция е зад нас " ; " Ние сме едно цяло със Турция " ; " Турция ни подкрепя " точно това се обяснява на де-песарите и това го обясняват хора дошли отвън а не отвътре .

Още една ЛЪЖА ; Осман Октай казва Доган е пионка , Доган е незначителен омаловажава неговата личност като чели иска да отклони вината от Доган и да обвини някакви въображаеми депесарски лидери . Вярно е че Доган е бил пионка но по времето на Станишев вече става един от октоподите които съгласува новите политически проекти които ще излязат пред народа .

Още нещо за да ни изглеждам празнословен уж Доган е незначителна фигура а я гледай какво внимание му отделят неговите другари от ДПС и политиците които заседават за създаване на новия политически проект , Осман Октай казва чакаме да дойде 3 часа че кой е този незначителен човек които ще го чакаме три часа за да решим със кого ще се коалираме нещо тука май на будалка със незначителната фигура на Доган ????

И ХОП - Доган влиза и блъска по масата и казва аз решавам нещата ти да мълчиш Октай аз ще раша кой да изгоня и кой да назнача , тука нещо не схващам .

Че Доган може да , де стабилизира България това е вярно ние нямаме армия а границите на България са широко отворени и по всяко време може със тирове от всички посоки да влязат пълни със оръжия за въоръжаване на турските партизани , подобно на Косово , Сърбите стрелят и Албанците стрелят всички са въоръжени а тъпите Сърби просто изтърваха косовските граници неконтролируемо да влизат оръжия отвън , със България е свършено ако стане провокация да паднат жертви при протест .

Интересни неща потвърди Осман Октай за създаването на АТАКА .
Утре ще коментирам .

................

.
Време е за промяна ! Боко здраво сгази лука обидата е много голяма .

.

.............
tano079 е офлайн   Отговор с цитат