Показване на единичен пост
Старо 05.12.09, 23:57    10357    Re: tano079 (10356) (click2open)  
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Angry Този болен човек няма милост към приятелите си .

Tази вечер Валентин Касабов и други свидетели които са били от АТАКА потвърдиха за финансовите измами на партия АТАКА . Те заставайки пред цяла България със името си носят пълната съдебна отговорност за това което казват . Това не са хора които лъжат , нека Волен да не дрънка по медиите че те лъжат ами да заведе дело срещу тях , нека прокуратурата да проведе следствие но на Сидеров не му стиска защото се е осрал от всякъде и ако нещата започнат да се ровят не само това ще излезе на я ве но и много други куп далавери . Вече никой не му вярва на този болен човек , той е един мошеник , аз лично съм си патил от такива човекоподобни изроди и много мразя като чуя за такива гадове , изгорили са ме със доста пари за някой може да са малко за моя стандарт трябва да работя 5 месеца за да ги изкарам тези пари .

.......

Ако България беше нормална държава този до сега щеше да е във затвора а не да се показва пред медиите и да плюе кой е бил със БСП и ДПС , толкова плоски лъжи да измисли срещу ТВ.СКАТ наистина се е докарал до пълна параноя и психоза . Колкото повече плюе по една медия толкова повече кирливи ризи ще му вадят на този мошеник . Никога във фантазиите не съм си представял че нещо подобно може да се случи във България , да вкараш най верните си другари които са работели във предизборната кампания да влезе във парламента и за благодарност да ги превърнеш във заложници на собственото си заболяване , такова нещо не мога да го разбера , този болен човек няма никаква милост към приятели близки познати , той е едно коравосърдечно чудовище , за мен този е много болен .
Време е за промяна ! Боко здраво сгази лука обидата е много голяма .

.

.............

Последно редактирано от tano079 : 06.12.09 в 00:41
tano079 е офлайн   Отговор с цитат