Показване на единичен пост
Старо 05.12.09, 23:42    10356    Re: GlobalLeader (10348) (click2open)   #5
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
Но и ти обърна позицията си - преди го защитаваше.
Toзи човек превърна идеите на Левски във пари , такъв мошеник не съм виждал през живота си , аз си оставам националист , Болен обърна всичко , той обърна гръб на бедните българи и се продаде за пари на червените мутри , но и неговото време скоро ще свърши . Вярно е че го защитавах но на него не му пука за българите , мръсен предател е този болен .

Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
Какво стана с онова изобличаващо предаване?
Валентин Касабов забави предаването за да може да го подготви или да се прави на интересен да държи хората под напрежение . Е предаването днеска излезе на екрана най сетне , както обикновено във стила на г-н. Касабов . Направи този предател на пух и прах , никой вече нама да гласува за семейното ООД АТАКА .

Добър вечер уважаеми зрители на най българската телевизия , телевизия скат . Да изправим поредната жертва на стената на позора и да я затрупаме със храчки . От дълго време не съм седял до телевизора както бабите на село за да чакам поредната порция зрелище по ТВ.СКАТ . Сидеров , бъди мъж голям майтап , аз не знаех че Капка като се ядоса бие Болен със чантата във главата леле какви работи стават Ами за блузките дето ходела във Париж да си ги купува , ужас 15 000 лв. Това семейство е много шантаво тези са за болница . Наяла се въшка и излязла на чело . А има хора не могат да си купят лекарства и храна , как не ги е срам .

....
Време е за промяна ! Боко здраво сгази лука обидата е много голяма .

.

.............

Последно редактирано от tano079 : 06.12.09 в 00:22
tano079 е офлайн   Отговор с цитат