Показване на единичен пост
Старо 30.01.09, 13:43    7744    Re: GlobalLeader (7202) (click2open)   #41
Стамболовистъ

Регистриран: 27.12.08
Постове: 5
Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
А имаш ли впечатления какво е образованието на циганите, на турците - стари и по-млади? Че аз мисля, че те ни правят проблемите. Струва ми се, че на тях им липсват знания и от 4-ти клас..
Познавам и достатъчно българи, които отговарят на този критерий и за съжаление ми се струва, че тяхната бройка е ако не повече, то поне равна на тази на циганите.

Цитат:
Високото образование също не гарантира нищо - аз знам хора с почти професорско образование, гласували за мадридския измамник.
Ами, нормално. Симеон беше олицетворение на монархията и старата буржоазия от времето на Царството. Нормално беше хората да гласуват за него, аз също гласувах тогава. Сега вече нещата се изкристализираха.

Цитат:
Зависи дали Атака гледа теснопартийните си цели или търси целите на страната и отстраняването на ДПС от властта. Мисля, че Атака е създадена именно заради последните цели, а не с идеята да бъде партия - фирма, така че от тази гледна точка приемането на ДОИП би изпълнило целите и. А и ако загуби едни гласове, може да спечели други. Аз, например, не съм пенсионер, но съм гласувал за Атака. Ако приемат ДОИП, бих гласувал още повече.
Атака е партията на руските тайни служби в България. Тя няма интерес от подобни начинания, защото е окупирала комунистическият електорат. Като пиша, че е крайно лявото крило на БСП, пиша го в буквален смисъл. Цялата партия е бъкана от ченгета на ДС, това си е чисто сталинистка партия. Не виждам какви надежди таиш за нея?

Цитат:
Ако ДСБ и СДС не приемат ДОИП, въобще и не трябва да влизат в парламента, иначе ще се повтори всичко, което се случи в последните 15 години. Нас това не ни устройва. Но ако те не влязат, могат да се създадат нови партии с нови лица. Моята идея е за партия Д/ОИП
В момента СДС е с ново лице и ново ръководство. А кои ще са новите лица, които ще създадат партии?
Стамболовистъ е офлайн   Отговор с цитат