Показване на единичен пост
Старо 29.12.08, 21:48    7202    Re: Стамболовистъ (7201) (click2open)  
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 616
А имаш ли впечатления какво е образованието на циганите, на турците - стари и по-млади? Че аз мисля, че те ни правят проблемите. Струва ми се, че на тях им липсват знания и от 4-ти клас.

Иначе степените са така:
Начално - 3 клас
Основно - 8 клас
Средно - 11 клас
Но на практика много от гимназиите започват от 7-ми клас, така че основното училище всъщност е до 6 клас.

Високото образование също не гарантира нищо - аз знам хора с почти професорско образование, гласували за мадридския измамник.

Такива са тестовете за интелигентност като дадения по-горе, които не зависят от образованието на човека, а определят способността на мозъка му. Подобни се използват и от Менса.

Общообразователните тестове са възможност вместо документ за завършен клас, да се държат такива тестове. Но ще започнат едни спорове какво трябва да съдържат и т.н.

Зависи дали Атака гледа теснопартийните си цели или търси целите на страната и отстраняването на ДПС от властта. Мисля, че Атака е създадена именно заради последните цели, а не с идеята да бъде партия - фирма, така че от тази гледна точка приемането на ДОИП би изпълнило целите и. А и ако загуби едни гласове, може да спечели други. Аз, например, не съм пенсионер, но съм гласувал за Атака. Ако приемат ДОИП, бих гласувал още повече.

Ако ДСБ и СДС не приемат ДОИП, въобще и не трябва да влизат в парламента, иначе ще се повтори всичко, което се случи в последните 15 години. Нас това не ни устройва. Но ако те не влязат, могат да се създадат нови партии с нови лица. Моята идея е за партия Д/ОИП.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат