Показване на единичен пост
Старо 29.12.08, 03:07    7198    Re: Стамболовистъ (7197) (click2open)  
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 616
А тези, които познаваш, които не са завършили средно образование, завършили ли са начално до 3-ти клас? Кой клас са завършили?
Има доста хора, които са до такава степен неграмотни, че им се казва с кой номер да гласуват и им се дават летвички и шаблончета, с които да мерят къде точно да отбележат в бюлетината.

2. Ето един примерен тест за интелигентност:

http://iqtest.dk/

3. Аз сега участвам в Интернет с ник GlobalAdmin, старият ми ник беше Авторът. Публични изяви не съм правил, но са изпращани материали до медиите (всички по-големи) - видеообръщенията ми, без никакъв отговор. Лично не се познавам с лидерите на партиите. Лично познавам само Слави Бинев. Смятам обаче, че лидерите на партиите са ми чели постовете по форумите - техните и този форум, така че те би трябвало да ме познават.

4. СДС и ДСБ изобщо не се знае дали ще влязат в парламента. Хубаво е, разбира се, да поискат ДОИП. А ако не, според мен решението е да се направи нова партия. Но това иска много работа, за да се стигне до избори и да се влезе в парламента поне. Трябват хора, които да приемат идеите и да искат да работят за тях. Няма значение за кои избори ще се приеме ДОИП - той трябваше да се приеме още преди 4 години. Но колкото по-скоро, толкова по-добре.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат