Показване на единичен пост
Старо 29.12.08, 20:44    7201    Re: GlobalLeader (7198) (click2open)   #34
Стамболовистъ

Регистриран: 27.12.08
Постове: 5
Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
А тези, които познаваш, които не са завършили средно образование, завършили ли са начално до 3-ти клас? Кой клас са завършили?
Завършен осми клас. В днешно време вече бакалавърска степен не е достатъчна, какво остава за средно образование. Основното не го и коментирам.

Цитат:
2. Ето един примерен тест за интелигентност:

http://iqtest.dk/
О, тези тестове за изпитание за нервите, не за интелигентността. Аз мислех нещо подобно на общообразователен тест.

Цитат:
3. Аз сега участвам в Интернет с ник GlobalAdmin, старият ми ник беше Авторът. Публични изяви не съм правил, но са изпращани материали до медиите (всички по-големи) - видеообръщенията ми, без никакъв отговор. Лично не се познавам с лидерите на партиите. Лично познавам само Слави Бинев. Смятам обаче, че лидерите на партиите са ми чели постовете по форумите - техните и този форум, така че те би трябвало да ме познават.
"Атака" никога няма да приеме ДОИП, защото в момента разчита именно на пролетариите и пенсионерите за да ги вкара във властта. "Атака" е радикалното крило на БСП.

Цитат:
4. СДС и ДСБ изобщо не се знае дали ще влязат в парламента. Хубаво е, разбира се, да поискат ДОИП. А ако не, според мен решението е да се направи нова партия. Но това иска много работа, за да се стигне до избори и да се влезе в парламента поне. Трябват хора, които да приемат идеите и да искат да работят за тях. Няма значение за кои избори ще се приеме ДОИП - той трябваше да се приеме още преди 4 години. Но колкото по-скоро, толкова по-добре.
Освен СДС и ДСБ друг няма кой. Ако не влезнат и не управляват, значи ДОИП ще бъде мечтата на поколенията след нас.
Стамболовистъ е офлайн   Отговор с цитат