тема: dir.bg
Показване на единичен пост
Старо 01.07.14, 01:07    11957    Re: 1Ve4en (11954) (click2open)  
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 617
Да, мина време и се мина през много етапи - на по-голяма посещаемост, но и през анализ на ситуацията в Интернет изобщо и съответно промяна на приоритети. Масово хората се пренесоха във фейскошарата и зарязаха форумите, разбра се и, че няма да осъзнаят ценностите на свободните форуми. Беше казано - "Всеки народ заслужава управлението си", тук се включва и форумното управление. Ето, даже аз вече не следя собствения си форум всеки ден, и съм пропуснал да отговоря 2-3 дни, а можеше и още да не вляза. Човек трябва да знае ясно с какво, защо и как се бори, и каква цел очаква да постигне. Не съм спрял борбата - просто стана ясно, че пътят през умовете на хората е доста ограничен. Защото те нямат ум в голямата си част. Въпреки това, заради демокрацията, трябваше да минем и през това, и все още го правя в ключови сайтове. Хубаво е, че дирникът си намали дела като значение, след като хората масово се пренесоха във фейскошарата. Колкото и да е лошо там, в дирника беше по-лошо. Продължаваме да имаме нужда от свободни медии и това продължава да е основния проблем на страната и в света. Злото идва от много направления, вкл. и от западни държави и техните служби, които искат да няма свободни медии. При това положение, логично трябва да се проучат тези структури и как и защо пречат. Колкото до дирника - такъв е "материала", както стана популярно да се говори. Не съм го отварял като сайт от години, защото отдавна не е основен за страната. Иначе е хубаво да си отмъстим на виновниците като ги накажем в заслужена степен. Войната между доброто и злото, както изглежда, ще е вечна или достатъчно продължителна.

Ако нямаш достъп до другата си регистрация или ако искаш да се обединят двете - мисля, че може нещо да се направи.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат