Показване на единичен пост
Старо 14.06.09, 01:20    9004    Re: tano079 (8995) (click2open)  
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Unhappy Аман от номера !!!

Направо съм отвратен от този измислен комунистически партиен запъртък наречен със вгнусното и мръсно именце ГЕРБ , тези гадове събрани от всички политически партии и най вече дерижирани от комунистите , продължават да играят нечесно и да правят мръсни номера за да вземат гласове от п.п.АТАКА . За идеята да спасим България от ръцете на Доган и БСП , беше изваден бошона , носната кърпичка , политическия хамелеон , както казваше Борисов срещу АТАКА изваждаме миризливото съдържание на изтъньола , севдо националиста , никому низвестен , рожбата на ТВ.СКАТ , Божидар Димитров .
  • Още вчера разбрах за водача на листата на ГЕРБ е този довчерашен БСП - ар , ако това не е гаден номер и толкова подъл , това си е удар под кръста , така гадно го направеха че тези от централата на п.п.АТАКА да ги заболи много яко . Аз съм сигурен че във момента Валери Симеонов е във шок и цялата телевизия че тяхната рожба се обръща срещу п.п.АТАКА . Това не е само удар да ги заболи но е подъл номер да откраднат националистически гласове от АТАКА .
До вота остават 20 дена и незнам още на какво ще се нагледам , битката за Бургас май ще се превърне като битката за България , много силни личности се хвърлят във Бургас , интересното е дали Божидар Димитров и Волен Сидеров ще излязат на публечен дебат във ТВ.СКАТ . Разбрах за Валери Симеонов че е 4 във листата на АТАКА това ми изглежда като че ли се опитва да изкупи вината си пред п.п.АТАКА , но от друга страна може да се превърне във политическо самоубиство , интересни неща стават , както се казва някой трябва да обере пешкира и това е Валери Симеонов . Както се казва ще дърпаме ушите , този път на шефа , да си прибира издънките и да си ги праща във забвение .
  • Някой не зна е ли някой профил във [ vbox7 ] да мога да гледам предавания на ТВ.СКАТ че не мога като някоя пенсионерка да дремя до телевизора и да чакам да стане чеса за да гледам накой предавания , нямам време за това , и във крайна сметка живеем във модерен свят на Интернет и през свободното време да мога да гледам актуални предавания на ТВ.СКАТ свързани със партия АТАКА . Някой път си ги гледам със повторения ако ми хареса накой предаване , шантава работа но ми е интересно да ги гледам със повторения и моменти от предаванията ако ми харесат .

Последно редактирано от tano079 : 14.06.09 в 02:52
tano079 е офлайн   Отговор с цитат