Показване на единичен пост
Старо 16.09.09, 00:38    9973    Re: GlobalLeader (9972) (click2open)  
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Default Отговарям на глобамин

Това е вярно че повечето неща които се учат във учелище са не нужни и претоварват учебната програма на децата , ето един голям пример . Например във 6 клас децата учат световна история . Абе !!! Я моля ви се !!! Кой дръвник го измисли това нещо , ние младите не знаем българската история , тя е толкова голяма като учебен материал а те ни карат да учим историята на другите държави . Дано някой Атакис да прочете това и да си помисли как изтриваме родовата памет на младото поколение и ги превръщаме във зубрещи , идиоти - глоба листи .

Ти като не си ходил във казармата не значи че не трябва да ходиш , тя трябва да бъде задължителна както във Израел и съседите Гърция , Турция , трябва младия човек да знае да носи отговорност и дълг , да се учи на дисциплина и на простотии да не коментирам , но във казармата човек си шлифова характера като свиква да носи отговорност , и ако нароши правилата или повреди военно имущество до два часа влиза във затвора докато се разпише протокола от старши офицер , там изчакваш да ти дойде делото за съда . Делото се провежда за един ден до една седмица , така беше по мое време , тън , мън , намаше . Аз не съм минал по тази процедура но бях ме предупредени че казармата не е улицата навън .
tano079 е офлайн   Отговор с цитат