Показване на единичен пост
Старо 04.08.09, 19:26    9605    Re: грозницата (9598) (click2open)   #3
Сисолина
Гост

Постове: n/a
О, боже и аз съмкурва ама мислех че само аз ъм тръгналапо мъжоря на толкова малка възраст. Мила Меги дръж се за каквото можеш защото живота е такъв - гаден и уош.

Аз бях на 9 годинки когато едно приятелче от училище ме покани на гости. Отидох и мислех, че ще ядем пуканки и ще гледаме телавизия. По едно време баща му се прибра пиян и ни попита какво правиме. Ние си бяхме пуснали един концерт на Мадона и се кефихме здраво. тогава онзи алкохолик заключи вратата и започна да се саблича. Хвана ме за глезените и ми разтвори краката. тогава усетих как си вкарва няколко пръста там от където пиках. тогава все още не знаех че на това му се вика путка. заболя ме много и потече кръв. онзи стръвник само това и чакаше. метна ме на масата в кухнята и започна да ме бие с капак от тенжера. Върза ме си извади някакъв трети крак. Тогава не знаех какво е това. сега знам и много го харесвам. Започна да го вкарва в птката ми и аз припаднах толкова ме болеше. една седмица не можех да пишкам нормално. когато се свестих усетих, че имам нещо твърдо в устата си. тогава разбрах че извратеняка си е вкарал хуя в устичката ми. там обаче ми хареса. хареса ми и вкуса на мазната течност когато мръсния дебелак свърши.
след това ме захвърли с колата до централна гара и там ме намери моята мадам. Тя е моята спасителка. сега се чукам за удоволствие в тоалетните на гарата. много е възбуждащо, когато ме пълнят и влезе някой да пикае и ме види. поняога се включват и пиклювците. става голям купон

това е моята история. Надявам се да не съм ви отегчила.
  Отговор с цитат