Показване на единичен пост
Старо 21.05.09, 03:08    8777    Re: УУУ! (8771) (click2open)   #21
Павето
Гост

Постове: n/a
Wink Сбогом, душко, сбогом... П.П. Отстрани си 1 към 1 със Златина :D Същия грамофон.

Очевадно си и МАЛОУМЕН, щом ми перифразираш постовете... не можеш да съчиниш свои, или вече разбираш що за глупости си писал? Както и да е... Не ми се спори с грамофон... Вече съм сигурен, е ти живееш с единствената цел да мразиш този човек... повярвай ми, ако наистина това е целта в живота ти, той наистина, ама наистина е безцелен. И относно сценария, който (О БОЖЕ МОЙ) е измислен (сериозно?). Ти знаеш ли как се пише песен? Или как се прави постановка? Или как се пише книга? Или сценарии за филм? Или за някакво предаване? Ами ИЗМИСЛЯШ си. Представяш ли си? Да бе, сериозно! Човече, смешен си... мноооого си смешен...
Относно това, че щом гледам въпросното предаване съм фен... Ти гледаш новини предполагам? Гледаш реклами, и все гледаш някое предаване за убиване на времето... Честито, по твоята ИЗУМИТЕЛНА и ЖЕЛЯЗНА логика ти си нищо повече от един ФЕН на това, което гледаш "по телевизора" (съветвам те да прочетеш малко какво означава думата ФЕН и след това я употребяваш)! И... хайде, ако обичаш, да не категоризираш хора, които не познаваш и които никога не си виждал... Защото веднага мога да ти спретна един психопортрет на "виртуалното ти ТИ", и повярвай ми, няма да ти хареса.

Спирам да споря с теб, защото както е казал гениалния Марк Твен "Ако спориш с идиот, вероятността той да прави абсолютно същото е много голяма." А при теб определено се наблюдават елементи на силно изразен идиотизъм... Както и да е...

П.П. НЕ си прави труда да ми отговаряш, няма да "те прочета". Просто не си заслужава да си губя времето с някой, който не знае какво иска... Та възнамерявам да поставя този "форум" (в който пишат ЦЕЛИ (!!!) ДВАМА потребители) в личния ми ignore списък.
  Отговор с цитат