Показване на единичен пост
Старо 20.05.09, 16:50    8771    Re: Павето (8769) (click2open)  
УУУ!

Регистриран: 28.02.07
Постове: 1 729
Душко... прочети си постовете... ВСИЧКО което пишеш е въздух под налягане... БУКВАЛНО. Няма нито един доказан ФАКТ, никъде не си подкрепил "великите си писания" с някакви доказателства... Само думи... думи без абсолютно НИКАКВО покритие... НИКАКВО. Това се нарича писане наизуст... ама баш като някой стар грамофон, запецнал на една песен, която се повтаря отново и отново, и отново, и отново... Как да не си фен като защитаваш Трифонов и твърдиш, че му гледаш предаването? И на мен са ми смешни такива мишоци, криещи се зад камерата, не постигнали нищо в живота си, плюещи по тези, които да се добрали с труд до някъде. Костов - премиер, а това определено е много високо. И всичко това от нищото. Той е бил никой, но е пробил. Именно затова го мразят някои индивиди. Защото по един или друг начин е УСПЯЛ, качил се е на върха и се е задържал там толкова дълго, че и до днес само за него говорят. И продължава да е там на върха - независимо, че не е на власт всички се съобразяват с него. Виждал съм го Трифонов на живо - мижитурка отвсякъде и го е страх да не го познаят (ходи с шапка и очила), за да не го бият. Затова и ходи на фитнес да помпа мускули, че помниш ли го каква клечка беше преди време, та сега избива комплекси? Пък ти си гледай предаването на Трифонов и другите подобни гнусни парцали и им вярвай... там казват неща за живота "изумително верни" и ми е ясно, че от там "взимаш данни". Само за информация. Всеки знае как се пишат материалите в шоуто на Трифонов. И знаеш ли как се пише ВСИЧКО в него? ИЗМИСЛЯШ СИ! Колкото по-гнусно, колкото по-нападателно написан сценария, толкова повече плащат, толкова повече се гледа гнусното предаване.

Та така... ние "заблудените" ще продължаваме да НЕ гледаме това пошло и гнусно предаване, а златина да си събира подписите... само дето повече от половината са лично нейни, фалшиви... Както и да е...
УУУ! е офлайн   Отговор с цитат