Показване на единичен пост
Старо 20.05.09, 14:56    8769    Re: УУУ! (8758) (click2open)  
Павето
Гост

Постове: n/a
Default даммм...

Душко... прочети си постовете... ВСИЧКО което пишеш е въздух под налягане... БУКВАЛНО. Няма нито един доказан ФАКТ, никъде не си подкрепил "великите си писания" с някакви доказателства... Само думи... думи без абсолютно НИКАКВО покритие... НИКАКВО. Това се нарича писане наизуст... ама баш като някой стар грамофон, запецнал на една песен, която се повтаря отново и отново, и отново, и отново... И не... аз НЕ СЪМ фен... Просто сте ми смешни такива мишоци, криещи се зад клавиатурата, не постигнали нищо в живота си, плюещи по тези, които да се добрали с труд до някъде (сега ще кажеш "ама него го сложиха там". И кой ти каза? Видя ли го ЛИЧНО?). А Трифонов определено се е добрал много на високо. И всичко това от нищото. Той е бил никой, но е пробил. Именно затова го мразят някои индивиди. Защото по един или друг начин е УСПЯЛ, качил се е на върха и се е задържал там повече от 15 години. И продължава да е там. Може да се "клати", но бъди сигурен, скоро няма да "падне". Пък ти си чети вестниците от тип "Шок", "Уикенд", "Шоу" и другите подобни гнусни парцали и им вярвай... там пишат за Трифонов подобни "изумително вярни" твърдения и ми е ясно, че от там "взимаш данни". Само за информация. Лично АЗ съм писал статии за подобен вестник. И знаеш ли как се пише ВСИЧКО в него? ИЗМИСЛЯШ СИ! Колкото по-гнусно, колкото по-нападателно написана е статията, толкова повече плащат, толкова повече се купува въпросния парцал.

Та така... ние "заблудените" ще продължаваме да си гледаме това "пошло и гнусно предаване", а ти си събирай подписите... само дето с тоя застой... от както видях тази подписка за първи път (а, повярвай ми, това не беше скоро) до момента няма нито един нов глас... Както и да е...
  Отговор с цитат