edno.info

edno.info (http://edno.info/f/index.php)
-   За сайта и форума (http://edno.info/f/forumdisplay.php?f=58)
-   -   Чия е идеята за този нов форум? (http://edno.info/f/showthread.php?t=1080)

N.T.G. 24.10.08 10:10

Чия е идеята за този нов форум?

Просто ми е интересно, защото Атака има и друг форум. Не че този е излишен, напротив. Но освен да си пишем, не може ли да предприемем и някакви по-сериозни инициативи, за да събудим "спящите люде"? Ако ще и томбола да се разиграе, конкурс за нови таланти (певци, актьори, поети и т.п.)... Знам че звучи налудничево, но народа иска хляб и зрелище е казал още Цезар на времето. И до ден днешен е вярно. Иначе ей така да си лафим, може винаги, но както се казва по делата ще ги познаеш Господи. Е бира и кебапчета няма да раздаваме, макар че народа е гладен и няма да откаже! Но първото условие е да имаме пари, а такива май, май няма!..:confused:

GlobalLeader 24.10.08 11:06

Моя е идеята. В този форум има много различни раздели, а за Атака нямаше. Това с конкурсите и аз съм го мислел, но, за да има награда, трябват пари. Иначе даже за томбола и лотария с парични участия на участниците, влизаме в закона за хазарта, което не е много лесно. Най-многото, което можем да предложим, е примерно хостинг (за форум, да кажем). Може обаче друго - да се правят дарения за сайта, а след това ние да даваме награди за различни неща.
Всякакви конкретни идеи и предложения са добре дошли.

N.T.G. 24.10.08 11:41

Дай боже спонсори!

Ами без пари не става знам аз тази работа. Дай, за да получиш както се казва. Ако не се инвестира, няма как и да има възвращаемост, но дано се намерят съвестни спонсори, за да се развива занапред национализма и дай боже просперитета на България. Просперитета - :rolleyes: как звучи само на фона на хроничната БГ криза (леко смешно, а?)!.. Аз съм помагала навремето за националната кауза на Атака с каквото мога и ще помагам занапред. Но за съжаление не съм "човек с пачки", за да помогна наистина по-пълноценно!

GlobalLeader 24.10.08 23:51

ДПС се финансира от цялата турска държава. Циганите чрез техните защитнически фондации се финансират от европейци и американци, но основно от българския бюджет. Само българите няма кой да финансира. Тук трябва да се посочи и вината на самите българи или поне половината от тях, които подкрепят това статукво.

N.T.G. 01.11.08 22:32

Уви така е!

Надявам се да се посабудят, но проклетия им страх е толкова страшен. А нима има по-страшен от страха!

GlobalLeader 01.11.08 23:01

Не е само страх - по-лесно е така да чакат друг да свърши работата.

N.T.G. 02.11.08 09:48

Taka e

И това е вярно. Докато за някои е по-лесно да си правят седянки, а други ги е шубе да не си загубят работата, на други им е отредено и са избрали да се борят за спасението на БГ.

N.T.G. 02.11.08 09:51

Глобал Админ, как се казва6 между другото и от къде си?

GlobalLeader 02.11.08 13:59

Това е вярно.

GlobalLeader 02.11.08 14:00

Не е много хубаво да се изкарват лични данни. София.

Готин 03.02.09 19:04

Живее в София, но е роден в Тутракан и вярва в Аллах.

GlobalLeader 03.02.09 20:29

Лъжеш.

tano079 04.02.09 01:13

МНОГО МЪРША ИМА ВЪВ БЪЛГАРИЯ

Цитат:

Първоначално публикувано от GlobalAdmin (Пост 6595)
ДПС се финансира от цялата турска държава. Циганите чрез техните защитнически фондации се финансират от европейци и американци, но основно от българския бюджет. Само българите няма кой да финансира. Тук трябва да се посочи и вината на самите българи или поне половината от тях, които подкрепят това статукво.

МНОГО МЪРША ИМА ЗА ЧИСТЕНЕ ВЪВ БЪЛГАРСКОТО СТАДО , ЕТО ЗА ПРИМЕР ДА ПОСОЧИМ БУРГАС ОТ 31 - ЧОВЕКА ГЛАСУВАЛИ ЗА ДЖАМИЯТА ВЪВ КВ.МЕДЕН РУДНИК И САМО ТРИМА ОТ ТЕЗИ 31 ЧОВЕКА СА ТУРЦИ ДРУГИТЕ 28 - ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ СА ПРЕДАТЕЛИ БЪЛГАРИ , АМИ ТЕЗИ ДЕТО НЕ ПРЕСЪСТВАХА НА ЗАСЕДАНИЕТО И ТЕ СА ПРЕДАТЕЛИ МРЪСНИ , НЕ МОЖЕ КОГАТО СЕ РЕШАВАТ ТАКИВА ВАЖНИ ПРОБЛЕМИ ТИ ДА ОТСЪСТВАЩ ОТ ЗАСЕДАНИЯТА ТОВА НЕ Е ЗНАК ЗА ПАТРИОТИЗЪМ . ЩОМ ИСКАШ ДА СИ ВОДАЧ И ДА УПРАВЛЯВАШ НАРОДА ТРЯБВА ВИНАГИ ДА СИ ОТПРЕТ И ДА ИМАШ НЯКЪКВА ПОЗИЦИЯ ПО ВСИЧКИ ВЪПРОСИ , НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ТОВА СА СТРАХЛИВИ ОТРЕПКИ .

GlobalLeader 04.02.09 08:00

Така е, но от кои партии са тези българи?

8qica 16.12.09 09:29

Нямам страх!

Нямам, и няма да имам страх да работя за национализма и просперитета на България!
Форума ми харесва, няма ограничения и тн.
Току що админа ме зариби с един линк във фейсбука!
Та ще се поогледам тук да видя за какво най- вече си говорите и ще пишем пак...
Ако успеем да създадем общество на което гласа ще бъде чут, съм тук, с две ръце и два крака, целия!
Поздрави!

GlobalLeader 16.12.09 09:36

Здравей, тук има много подфоруми, всеки със своята си тематика - избирай си къде да пишеш и да се съберем повече хора и да генерираме нещо реално.

щасливко 10.04.10 22:39

Ко тааа ве Мушмирок

от колко години се сбирате мишмироците и до кога да те чекам да генерирате нещо реално ? Ами вий нищо реално не моете да генерирате .... що не направите един пърдел-генератор за прав ток ?

GlobalLeader 11.04.10 00:53

Ще си останеш с чакането явно.

Всички часове са GMT +2. Часът сега е 07:44.